Teslimat

Teslimat süreci ürünün bulunurluğuna ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir.

Ürün sipariş sonrası 1-5 iş günü içinde kargoya verilecektir. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti ALICI tarafından karşılanacaktır.

Teslimat bilgisi iletilmediği durumlarda, ürününüz yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde yer alan ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. 

Kargo firmasının, ürünü ALICI’ya teslimi aşamasında karşılaşacağı her türlü sorun nedeniyle, siparişi verilen ürünün ALICI'ya teslim edilememesinden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz. Teslimat adresinde siparişinizi teslim alacak birisinin bulunmaması durumunda kargo firmasıyla iletişime geçip teslimatı yeniden organize edebilirsiniz.

Siparişi verilen ürünün, teslimat adresindeki ALICI tarafından teslimatının kabul edilmemesinden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz.

Uluslararası teslimatlarda sipariş gönderim yapılacak olan ülkeye bağlı olarak gümrük vergisine tabii olabilir. ALICI, ürünün teslim edileceği ülkenin tüm kanun ve regülasyonlarına uyum sağlamalıdır. Bu kanunlara aykırı olan bir durumdan SATICI sorumlu değildir. Yurt dışına yapılacak olan teslimatlarda gümrük vergisi gönderim yapılacak olan ülkeye bağlı olarak belirlenir ve ALICI tarafından karşılanacaktır.